Personal

Här hittar du Bogöran och alla andra anställda på Hantverkarhuset

Vi på Hantverkarhuset

Specialister, hantverkare, målare, projektledare, byggsamordnare och alla andra som är viktiga för att genomföra lyckade projekt.

Jeff Bergdahl

Projektering och byggsamordning
jeff@hantverkarhuset.se

Bogöran Björkman

Ägare, specialist fönster & dörrar och byggsamordnare
bogoran@hantverkarhuset.se

Christer Andréasson

Projektering och byggsamordning
christer@hantverkarhuset.se

Hans Ihre

Verksamhetschef
hans@hantverkarhuset.se

Robin Björkman
Erika Boberg
Alex Mäki
Tor Persson

Projektplanering, specialist fönster och dörrar
tor@hantverkarhuset.se

Bo Ihre

Lageransvarig
bo@hantverkarhuset.se

Kristin Skante
Tyrone Wallin

Hantverkare & gruppledare
tyrone@hantverkarhuset.se

Adam Björkman
Niklas Lindström
Jimmy Ödman
Keith Ouellette
Emil Vigren

Målare

Torbjörn Stensson

Hantverkare & gruppledare
torbjorn@hantverkarhuset.se

Mikael Ensberg

Målare

Patrik Nordin

Målare

Kristian Modig

Projektering, badrum och måleri
kristian@hantverkarhuset.se

Viktor Lorensson

Målare

Robin Hedström
Martin Lundborg

Hantverkare & fönsterexpert
daniel@hantverkarhuset.se

Carl Larsson

Hantverkare & takfönsterspecialist
carl@hantverkarhuset.se

Robert Hertzberg
Daniel Ohlsson
Jimmie Andersson
Patrik Svensson
Jonas Bengtsson
Ett urval av våra leverantörer
Elitfönster
Snickarper
Swedoor Jeld-wen
Leksandsdörren
Outline
Hajom
Nordan
Westcoast
SP Fönster
Traryd
Velux
Fakro
Santex
Diplomat Dörrar