Personal

Här hittar du Bogöran och alla andra anställda på Hantverkarhuset

Vi på Hantverkarhuset

Specialister, hantverkare, målare, projektledare, byggsamordnare och alla andra som är viktiga för att genomföra lyckade projekt.

Jeff Bergdahl

Projektering och byggsamordning
jeff@kungsstens.se

Anna Johansson

Ekonomi & administration

anna@kungsstens.se

Rickard Gustafson

Specialist projekt, fönster & dörrar

rickard@kungsstens.se

Hans Ihre

Verksamhetschef
hans@kungsstens.se

Robin Björkman

Bogöran Björkman

Ägare, specialist fönster & dörrar och byggsamordnare
bogoran@kungsstens.se

Vi är en del av Bolist

Christer Andréasson

Projektering och byggsamordning
christer@kungsstens.se

Tor Persson

Projektplanering, specialist fönster och dörrar
tor@kungsttens.se

Bo Ihre

Lageransvarig
bo@kungsstens.se

Kristin Skante

Tyrone Wallin

Hantverkare & gruppledare
tyrone@kungsstens.se

Magnus Bylund

Robert Gullbärn

Jimmy Ödman

Hantverkare
jimmy@kungsstens.se

Adam Björkman

Hantverkare
adam@kungsstens.se

Niklas Lindström

Peter Spring

Hantverkare
peter@kungsstens.se

Keith Ouellette

Hantverkare
keith@kungsstens.se

Emil Vigren

Målare

Hantverkarhuset

Fotögatan 10
417 74 Göteborg
031-12 47 30
info@kungsstens.se

Mikael Ensberg

Målare

Patrik Nordin

Målare

Kristian Modig

Projektering, badrum och måleri
kristian@kungsstens.se

Viktor Lorensson

Målare

Robin Hedström

Daniel Larsson

Hantverkare & takfönsterspecialist
daniel@kungsstens.se

Carl Larsson

Hantverkare & takfönsterspecialist
carl@kungsstens.se

Robert Hertzberg

Daniel Ohlsson

Erik Hedlund

Hantverkare
erik@kungsstens.se

Torbjörn Stensson

Hantverkare & gruppledare
torbjorn@kungsstens.se

Kevin Börjesson

Hantverkare
kevin@kungsstens.se

Jimmie Andersson

Patrik Svensson

Jonas Bengtsson

Hantverkare
jonas@kungsstens.se

Ett urval av leverantörer

Elitfönster
Snickarper
Swedoor Jeld-wen
Leksandsdörren
Outline
Hajom
Nordan
Westcoast
Era Fönster
SP Fönster
Traryd
Mirro
Kährs
Velux
Fakro
Santex
Novoroom
Diplomat Dörrar