Personal2018-10-01T14:14:32+00:00

Personal

Hantverkaren är avgörande

Hos oss får du hjälp av en hantverkare hela vägen. För vem kan bättre ge dig råd kring exempelvis vilka fönster du ska välja? Mäta så att det blir rätt? Montera så det verkligen håller? Därför jobbar vi annorlunda med hantverkaren i fokus, just för att vi är övertygande om att hantverkaren är avgörande för om du kommer bli nöjd, eller ej. Våra hantverkare är inte bara duktig på fönster utan de hjälper dig gärna med ytterdörrar, takfönsterskjutdörrar och glaspartier och Fasad på trähus.

Jeff Bergdahl
Projektering och byggsamordning
jeff@hantverkarhuset.se

Bogöran Björkman
Ägare, projektering och byggsamordning
bogoran@hantverkarhuset.se

Christer Andréasson
Projektering och byggsamordning
christer@hantverkarhuset.se

Hans Ihre
Verksamhetschef
hans@hantverkarhuset.se

Martin Lundborg
Hantverkare och fönsterexpert
martin@hantverkarhuset.se

Erika Broberg
Ekonomi
erika@hantverkarhuset.se

Robin Björkman
VD
robin@hantverkarhuset.se

Alex Mäki
Hantverkare
alex@hantverkarhuset.se

Tor Persson
Projektering, specialist fönster och dörrar
tor@hantverkarhuset.se

Bo Ihre
Lageransvarig
bo@hantverkarhuset.se

Kristin Skante
Hantverkare
kristin@hantverkarhuset.se

Tyrone Wallin
Hantverkare & gruppledare
tyrone@hantverkarhuset.se

Adam Björkman
Hantverkare
adam@hantverkarhuset.se

Niklas Lindström
Hantverkare
niklas@hantverkarhuset.se

Jimmy Ödman
Hantverkare
jimmy@hantverkarhuset.se

Keith Ouellette
Hantverkare
keith@hantverkarhuset.se

Emil Vigren
Målare

Torbjörn Stensson
Hantverkare & gruppledare
torbjorn@hantverkarhuset.se

Mikael Ensberg
Målare

Patrik Nordin
Målare

Kristian Modig
Projektering, badrum och måleri
kristian@hantverkarhuset.se

Viktor Lorensson
Målare

Robin Hedström
Hantverkare
robinh@hantverkarhuset.se

Carl Larsson
Hantverkare & Takfönsterspecialist
carl@hantverkarhuset.se

Robert Hertzberg
Hantverkare
robert.h@hantverkarhuset.se

Daniel Ohlsson
Hantverkare
danielo@hantverkarhuset.se

Jimmie Andersson
Hantverkare
jimmie@hantverkarhuset.se

Patrik Svensson
Hantverkare
patrik@hantverkarhuset.se

Jonas Bengtsson
Hantverkare
jonas@hantverkarhuset.se